Bir Dönemin Fenomen İsmi Levent Oran Hastaneye Kaldırıldı

Bir Dönemin Fenomen İsmi Levent Oran Hastaneye Kaldırıldı

90’lı yıllarda popülerliğini arttıran ve adından sıkça söz ettiren Levent Oran hastaneye kaldırıldı. Sivri dili ve tartışma programlarında yaptığı yorumlarla tanınan Oran’ın yoğun bakıma alındığı söyleniyor.

Bir Dönemin Fenomen İsmi Levent Oran Hastaneye Kaldırıldı
Bir Dönemin Fenomen İsmi Levent Oran Hastaneye Kaldırıldı Mehmet Öztürk

Sevenlerini ve yakınlarını endişelendiren haberler sonrası, tüm takipçileri Oran’ın sağlık durumunu merak etti.

Instagram üzerinden Levent Oran’ın sağlık durumu hakkında bilgi veren ünlü sanatçı Onur Akay, hayranlarına endişelenmemelerini söyledi.

 Levent Oran öldü mü? Sorularına bir dönemin fenomen isminin kalp ameliyatı olduğunu ve 5 günden beri yoğun bakımda bulunduğunu belirterek yanıt veren Onur Akay, Levent Oran’ın hayatta olduğunu dile getirdi.

Oran için tüm takipçilerinden dua etmelerini isteyen Akay, “Levent Oran 18 Eylül tarihinde fenalaşarak hastaneye kaldırıldı.

Hemen anjiyo yapılan sevgili arkadaşımız Levent Oran acil olarak kalp ameliyatına alınmıştır. 5 günden beri yoğun bakımda olan arkadaşım için dualarınızı bekliyorum” ifadelerine yer verdi. Akay, Oran’ın hastanede çekilmiş bir fotoğrafını da paylaştı.

Çıkan haberler üzerine birçok kişi Levent Oran kimdir? sorusunu sordu. 90’lı yıllarda popüler olan Oran genç nesil tarafından pek tanınmıyor.

Levent Oran Kimdir?

1960 doğumlu olan Oran, deniz subayı bir baba ile otoriter bir annenin çocuğu olarak büyüdü. Dört kardeş arasında ailesine en mualif olan daima kendisiydi.

Gençlik dönemlerinde tiyatroya merak saldı ve bu alanda çalışmalar yürüttü. Bir süre bankacılık yapan Oran, tiyatroda istediği başarıyı yakalayamadı. Bu sebeple televizyona yöneldi. Televizyonda bazı programlarda yorumcu olarak yer aldı ve sivri diliyle tanındı.  

Onur Akay Levent Oran öldü mü Levent Oran kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadın ve çocuk istismarı suçu işleyen memur olamayacak
Kadın ve çocuk istismarı suçu işleyen memur olamayacak
Nur Subaşı’ya zatürre teşhisi konuldu
Nur Subaşı’ya zatürre teşhisi konuldu