Ayaş Belediye Başkanı Bülent Taşan iftar yemeği verdi

İftar programına Mahalle muhtarı, Dernek Başkanlarını ve Kooperatif Başkanları Belediye konak bahçesinde bir araya geldiler.

Ayaş Belediye Başkanı Bülent Taşan iftar yemeği verdi
Ayaş Belediye Başkanı Bülent Taşan iftar yemeği verdi Büsra Türkmen

İftar programına Mahalle muhtarı, Dernek Başkanlarını ve Kooperatif Başkanları Belediye  konak bahçesinde bir araya geldiler.

Kahraman Başkan Bülent Taşan tüm misafirleri kapıda Belediye Meclis üyeleri Şaban Baysal,Hikmet Gezer,Osman Aksoy ,Mustafa Kaya ile  birilikte  bizzat karşılayarak yakın ilgi gösterdi. Başkan ve Belediye meclis üyeleri İftardan sonra da misafirleri  ayrı ayrı  ilgiyle  uğurladı.

Başkan Taşan yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Mübarek Ramazan-ı Şerif münasebetiyle iftar yemeği  düzenledik. Mübarek Ramazan ayı rahmet, bereket ve mağfiret ayıdır.  Bugün ki iftar yemeğinde ise tüm muhtarlarımızla Dernek Başkanlarımızla ve Kooperatif Başkanlarımızla  beraber olduk. Katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum"dedi Başkanımız konuşmasına şöyle devam etti:"

Birlik ve beraberlik içinde muhtarlarımızla,Dernek başkanlarımızla ve Kooperatif Başkanlarımızla  çalışıyoruz. Sürekli istişare halindeyiz. Muhtarlarımız  Fedakarca çalışmaktadırlar. Mahallelerinin problemlerini bizlere aktarmaktadırlar. Bizlerde imkanlarımız dahilinde hizmet vermeye çalışıyoruz. Birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyorum.Allah onlarında yar ve yardımcısı olsun ”dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Seren Serengil, Eylem İpek ile  Barışma Teklifini Kabul Etmedi
Seren Serengil, Eylem İpek ile Barışma Teklifini Kabul Etmedi
Başarılı Futbolcu Sosyal Medya’dan İhanet Açıklaması Yaptı
Başarılı Futbolcu Sosyal Medya’dan İhanet Açıklaması Yaptı