Rus Model Bikinili Fotoğrafı İle Dudak Isırttı

Sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla dikkat çeken ünlü Rus model Viktoria Odintcava, bikiniyle verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sundu. Kusursuz fiziğiyle takipçilerini büyüleyen Odintcava'nın paylaşımlarına binlerce beğeni geldi.

Rus Model Bikinili Fotoğrafı İle Dudak Isırttı
Rus Model Bikinili Fotoğrafı İle Dudak Isırttı Ayşe Duygulu

Son olarak Juventus'un Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo hakkında yaptığı açıklamalarda gündem olan Rus model Viktoria Odintcava, sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla takipçilerini büyülemeye devam ediyor.

Instagram'da 5 milyon takipçisi bulunan Odintcava, bikinili pozlarını takipçileriyle paylaştı. Rus modelin "Doğal ortamımda" notuyla paylaştığı fotoğrafa 58 binin üzerinde beğeni ve yüzlerce yorum yorum geldi.

BALİ'DEKİ POZUNA BEĞENİ YAĞDI

Viktoria Odintcava, iki gün önce de Bali'de çekilmiş bikinili pozunu Instagram hesabından paylaştı. Rus modelin, "Bali'ye üçüncü kez geliyorum. Farklı insanlarla karşılaşıyorum ve herkesin kendisiyle ilgili bir hikayesi var. Birçoğu uzun süre burada kalmayı seçiyor ve bazıları sonsuza kadar kalıyor" notuyla paylaştığı fotoğrafı ise 219 binin üzerinde beğeni aldı.

Google News Abone Ol.!

Viktoria Odintcava rus model
Sende Haber Hakkında Görüşünü Dile Getir..!
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu Evleniyor Mu....
Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu Evleniyor Mu....
Simge Konserde Müziğin Ritmine Uydu! Kalça Dansı Yaptı
Simge Konserde Müziğin Ritmine Uydu! Kalça Dansı Yaptı