1. HABERLER

  2. BURÇLAR

  3. Günlük Burç Yorumları, 29 Kasım 2019 Aslanlar Düşüncelerinizi Olduğu Gibi İfade Edin Kazan Siz Olacaksınız
Günlük Burç Yorumları, 29 Kasım 2019 Aslanlar Düşüncelerinizi Olduğu Gibi İfade Edin Kazan Siz Olacaksınız

Günlük Burç Yorumları, 29 Kasım 2019 Aslanlar Düşüncelerinizi Olduğu Gibi İfade Edin Kazan Siz Olacaksınız

Günlük burç yorumları yaşamınıza dair alacağınız kararlarda etkili olabilecek bilgiler haberimizde okuyabilirsiniz. Hayatınıza yön vermek, yeni başlangıçlara imza atmak ve daha iyi ilişkiler kurmayı hedefliyorsanız 29 Kasım 2019 Cuma Günlük Burç Yorumlar

A+A-

Günlük burç yorumları burçlar 29 Kasım 2019 Cuma günü yaşayacaklarınız hakkında ne diyor merak ediyorsanız detayları öğrenmek için haberlerimizi günlük takip edebilirsiniz. Günlük burç yorumları okuyarak sizin burcunuzda neler olacak, size hayatınızda nasıl  yol çizecek burçlar ne diyor öğrenebilirsiniz. 29 Kasım 2019 Cuma günü burç yorumları ile sağlık, iş, para, aşk gibi konularda ne gibi yenilikler var öğrenebilirsiniz. Günlük burc yorumları haberimizi okuyarak hayatınızda neler olacak, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık olarak  bugün sizi neler bekliyor bilgi edinebilir ve yaşamınızda önlem alabilirsiniz. 

Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Yorumu: 29 Kasım 2019

Ay bugün tüm gün Oğlak burcunda hareket ediyor olacak. Organize ve temkinli hareket ediyorsun. Oldukça aktif ve enerjik bir gündesin. Bugün akşam saatlerinde sanatsal yaratıcılığını ortaya çıkartacak şeylerle uğraşmak sana iyi gelebilir. Uyumlu enerjiler var. Düşüncelerini karşı tarafa aktarmaktan çekinmemelisin. 

Koç Burcu özellikleri, Koç Burcu kadını, Koç Burcu Erkeği

Koç Burcunun özelliklerini öğrenmek için üsteki linkleri tıklayınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumu: 29 Kasım 2019

Hareketli günündesin. Oğlak burcunda ilerleyen Ay sorumluluk duygusu ile hareket etmeni sağlıyor. Bu akşam yaratıcılığını ortaya koyabileceğin etkiler var. Aynı zamanda seni geliştirecek kitaplar okumak isteyebilirsin. Düşüncelerini ifade ederken açık olmaya gayret etmelisin. Ancak bu şekilde sorunlarından bazılarına partnerinle birlikte karşılıklı çözüm bulabilirsin.

Boğa, Burcu Özellikleri,  Boğa Burcu kadını, Boğa Burcu Erkeği

Boğa Burcunun özelliklerini öğrenmek için üsteki linkleri tıklayınız.

İkizler Burcu Günlük Yorumu: 29 Kasım 2019

Tüm gün Oğlak burcunda ilerleyecek olan Ay işlerini pratik bir şekilde halletmen için destekleyici. Kimseden emir almak istemeyeceksin. Akşam saatlerinde sezgilerin oldukça kuvvetli. Günü değerlendirirken çok yönlü düşünebilecek ve sana karşı yapılan bazı davranışların arkasında yatanları doğru muhakeme edebileceksin. 

 

İkizler Burcu Özellikleriİkizler Burcu Kadınıİkizler Burcu erkeği

İkizler Burcunun özelliklerini öğrenmek için üsteki linkleri tıklayınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu: 29 Kasım 2019

Karşıt burcunda ilerleyen Ay eşinle olan ilişkilerine odaklanacağını gösteriyor. Fakat ona karşı soğuk davranıyor olacaksın. Onun hayatına fazla müdahale ediyor olman partnerini bıktırabilir. Varlığını hissettirmeye çalışıyor olabilirsin. Hayallerinin ve yaratıcı enerjinin yüksek olacağı bugünü sanatsal faaliyetlerin varsa aktif kullanabilirsin. 

Yengeç Burcu ÖzellikleriYengeç Burcu KadınıYengeç Burcu Erkeği

Yengeç Burcunun özelliklerini öğrenmek için üsteki linkleri tıklayınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumu: 29 Kasım 2019

Gereğinden fazla hırslı olabilirsin bugün. Ay tüm gün Oğlak burcunda ilerliyor olacak. Marifetlerini iyi kullanırsan etkin sonuçlar elde edebilirsin. Çalışkan bir günündesin. Ne zamandır sıkıntı duyduğun konularda bu akşam sonuç alabilirsin ancak düşüncelerini olduğu gibi ifade etmelisin. Kazanan sen olacaksın. 

Aslan Burcu Özellikler, Aslan Burcu Kadını, Aslan Burcu Erkeği

Aslan Burcunun özelliklerini öğrenmek için üsteki linkleri tıklayınız.

Başak Burcu Günlük Yorumu: 29 Kasım 2019

Mesafeli duruşunla bugün etrafındakileri kendinden uzaklaştırabilirsin. Aktif bir günündesin. Duygusal bakımdan hassas olabilirsin. Farkındalıklarının yüksek olacağı bir akşam. Ne zamandır seni rahatsız eden bir konu ile ilgili bir şeyleri sonuçlandırmak isteyebilirsin. Kendini doğru bildiğin şekilde ifade etmek isteyebilirsin. Hayatındaki kadın figürleri ile olan ilişkilerinde olumlu enerjiler var.

Başak Burcu Özellikleri, Başak Burcu Kadını, Başak Burcu Erkeği

Başak Burcunun özelliklerini öğrenmek için üsteki linkleri tıklayınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumu: 29 Kasım 2019

Bugün Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Temkinli davranabilir ve güvenliğine çok önem verebilirsin. Etrafındakilere karşı fazla merhametli olabilirsin. Ailene karşı çok fedakârsın. Duygusal anlamda çok hassas olabilirsin bu akşam. Hayal gücünü genişletecek güzel bir film izlemek için oldukça güzel bir gece. 

Terazi Burcu ÖzellikleriTerazi Burcu KadınıTerazi Burcu Erkeği

Terazi Burcunun özelliklerini öğrenmek için üsteki linkleri tıklayınız.

Akrep Burcu Günlük Yorumu: 29 Kasım 2019

Ay tüm gün Oğlak burcunda ilerliyor. Kardeşlerinle olan ilişkilerinde sevgini yansıtmakta zorlanabilirsin. İletişiminde gereğinden fazla karamsar konuşman yakın çevreni kızdırabilir. Kimseden fikir almak istemeyeceksin. Sürekli bir şeylerle meşgul gözükebilirsin. Halletmen gereken işlerini bu akşama alabilirsin. İletişimin ve becerinin yüksek olacağı etkiler var. 

 

Akrep Burcu Özellikleri, Akrep Burcu KadınıAkrep burcu erkeği

Akrep Burcunun özelliklerini öğrenmek için üsteki linkleri tıklayınız.

Yay Burcu Günlük Yorumu: 29 Kasım 2019

Parasal konularda temkinli hareket ediyorsun. Hedeflerine yönelik olarak ilerleyecek ve oldukça aktif enerjiler altında olacaksın. Akşam saatlerinde sanatsal konulara olan ilgin artabilir ve tiyatro, konser gibi aktivitelere katılabilirsin. Düşünceli yapın ve hassas yaklaşımınla çevrendekilerinde moralini düzelteceksin. 

Yay burcu Özellikleri, Yay Burcu KadınıYay Burcu Erkeği

Yay Burcunun özelliklerini öğrenmek için üsteki linkleri tıklayınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu: 29 Kasım 2019

Tüm gün Oğlak burcunda ilerleyen Ay sorumluluk duygunu arttırıyor ve olaylara pratik yaklaşmanı sağlıyor. Gayretli çalışmalar içindesin ve etrafındaki kişilere de cesaret veriyor ve onları motive ediyorsun. Bu akşam mantığın ve duyguların oldukça dengeli bir ilişkide. Düşüncelerini ifade etmekten korkmamalısın. Önemli bir görüşme yapmak istiyorsan bu işini bu akşama alabilirsin. 

Oğlak Burcu ÖzellikleriOğalak Burcu KadınıOğlak Burcu Erkeği

Oğlak Burcunun özelliklerini öğrenmek için üsteki linkleri tıklayınız.

Kova Burcu Günlük Yorumu: 29 Kasım 2019

Bilinçaltına ve kendi içine odaklanacağın bir gün olabilir. Melankolik olabilirsin. Fazla idealist tutumunun aile içerisinde hoş karşılanmaması seni karamsarlığa sürüklemiş olabilir. Biraz yalnız kalmak sana iyi gelebilir. Akşam saatlerinde duygularını ve mantığını bir hizaya sokabileceğin dengeli enerjiler çok daha etkin olacak. 

Kova Burcu ÖzellikleriKova Burcu KadınıKova Burcu Erkeği

Kova Burcunun özelliklerini öğrenmek için üsteki linkleri tıklayınız.

Balık Burcu Günlük Yorumu: 29 Kasım 2019

Ay bugün tüm gün Oğlak burcunda hareket ediyor olacak. Sosyal çevrenle olan ilişkilerinde özgüvenli bir yapıdasın. Sürekli bir şeylerle uğraşmak isteyebilirsin. Takım çalışmalarında başarılı olabilirsin. Sezgilerin bugün çok kuvvetli. Hissettiklerini birebir yaşaman seni ürkütebilir. Bu gece önemli rüyalar görebilirsin. 

Balık Burcu Özellikleri, Balık Burcu Kadını, Balık Burcu Erkeği

Balık Burcunun özelliklerini öğrenmek için üsteki linkleri tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.