1. HABERLER

  2. BURÇLAR

  3. Günlük Burç Yorumları, 13 Kasım 2019 Kovalar Duygularınızın Esiri Olmayın
Günlük Burç Yorumları, 13 Kasım 2019 Kovalar Duygularınızın Esiri Olmayın

Günlük Burç Yorumları, 13 Kasım 2019 Kovalar Duygularınızın Esiri Olmayın

Günlük burç yorumları yaşamınıza dair alacağınız kararlarda etkili olabilecek bilgiler haberimizde okuyabilirsiniz. Hayatınıza yön vermek, yeni başlangıçlara imza atmak ve daha iyi ilişkiler kurmayı hedefliyorsanız 13 Kasım 2019 Çarşamba Günlük Burç Yoru

A+A-

Günlük burç yorumları burçlar 13 Kasım 2019 günü yaşayacaklarınız hakkında ne diyor merak ediyorsanız detayları öğrenmek için haberlerimizi günlük takip edebilirsiniz. Günlük burç yorumları okuyarak sizin burcunuzda neler olacak, size hayatınızda nasıl  yol çizecek burçlar ne diyor öğrenebilirsiniz. 13 Kasım 2019 Çarşamba günü burç yorumları ile sağlık, iş, para, aşk gibi konularda ne gibi yenilikler var öğrenebilirsiniz. Günlük burc yorumları haberimizi okuyarak hayatınızda neler olacak, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık olarak  bugün sizi neler bekliyor bilgi edinebilir ve yaşamınızda önlem alabilirsiniz. 

Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Yorumu: 13 Kasım 2019

Bugün Ay 11:46’ya kadar boşlukta seyredecek ve sonrasında İkizler burcuna geçiyor. İletişim odaklı olacağın bir gündesin. Günün geri kalanında hesap kitap işlerine kafa yoracak, zihnini işinle ilgili ödemeler, alacaklar, verecekler, vergiler ile ilgili alana odaklayacaksın. Geçmişten gelen hesaplar da gündemini meşgul edebilir. Araştırmacı yapınla bir izini sürdüğün konularda önemli doneler elde edebilirsin. 

Koç Burcu özellikleri, Koç Burcu kadını, Koç Burcu Erkeği

Koç Burcunun özelliklerini öğrenmek için üsteki linkleri tıklayınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumu: 13 Kasım 2019

Ay bugün Boğa burcundan İkizler burcuna geçiyor. Saat 11:46’ya kadar Ay boşlukta seyredecek. İşinle ilgili konularda yüksek konsantrasyon sağlayabileceğin bir gündesin. Partnerinle ya da ortağınla birlikte geçmişten gelen konuları değerlendirip işinle ilgili sıkıntılı bir konuda mantıklı bir sonuca varabilirsiniz. Sözleşmeler düzenlemek adına girişimlerde bulunabilirsin ancak Merkür’ün Retro olduğunu aklından çıkarmamalısın. 

 

Boğa, Burcu Özellikleri,  Boğa Burcu kadını, Boğa Burcu Erkeği

Boğa Burcunun özelliklerini öğrenmek için üsteki linkleri tıklayınız.

İkizler Burcu Günlük Yorumu: 13 Kasım 2019

Günün ilk yarısı Ay boşlukta seyredecek ve sonrasında senin burcuna geçiyor. Zihinsel enerjinin yüksek olacağı ve bolca iletişim kuracağın bir gündesin. Özellikle öğleden sonrasında gergin olabilirsin. Oldukça dikkatli ve hırslı bir şekilde günlük işlerini halledeceğin üretken bir gündesin. Gece saatlerine doğru gerginliğini atıyorsun ve çok daha sakin enerjilerle doluyorsun.

İkizler Burcu Özellikleriİkizler Burcu Kadınıİkizler Burcu erkeği

İkizler Burcunun özelliklerini öğrenmek için üsteki linkleri tıklayınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu: 13 Kasım 2019

Günün ilk yarısında Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde dikkatini toplamakta zorlanabilirsin. Öğleden sonrasında değişken enerjilerin etkin olacak gözüküyor. Çocuklarla birlikte zihinsel, entelektüel şeylerle uğraşmak için uygun bir günündesin. Başladığın bir konuda sonuna kadar gitmek için sabrın var. Aşk ilişkilerini ilgilendiren durumlar söz konusuysa başladığın işin peşini kolay kolay bırakmaya niyetin yok.

Yengeç Burcu ÖzellikleriYengeç Burcu KadınıYengeç Burcu Erkeği

Yengeç Burcunun özelliklerini öğrenmek için üsteki linkleri tıklayınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumu: 13 Kasım 2019

Arkadaşlarınla iletişim halinde olmak istediğin bir gündesin. Günün ilk yarısını sana keyif verecek konularla geçirmen daha isabetli olacaktır. Haneni ilgilendiren geçmişte konuşulmuş birtakım konular üzerine odaklanabilirsin. Bu konu her neyse senin günlük yaşamını etkiliyor olabilir. Akşam saatlerinde yine yaşadığın alanı ilgilendiren konularda çok daha risk almaya yatkın davranabilirsin ve bazı kararları yürürlüğe sokmak isteyebilirsin.

Aslan Burcu Özellikler, Aslan Burcu Kadını, Aslan Burcu Erkeği

Aslan Burcunun özelliklerini öğrenmek için üsteki linkleri tıklayınız.

Başak Burcu Günlük Yorumu: 13 Kasım 2019

İşinle ilgili konularda değişken enerjilerin söz konusu olacağı bir gündesin. Sabah saatlerinde işlerin odaklanmakta zorlanabilirsin. Eğitim ve iletişimle ilgili konularda konsantrasyonunu sağlamakta zorlanmıyorsun. Entelektüel kapasitenin artacağı bugünü eski kitapları ya da yayınları okumak ve araştırmak isteyerek geçirebilirsin. Gecenin ilerleyen saatlerinde geçmişte birliktelik yaşadığın birinden gelecek ya da onunla ilgili alacağın bir haber seni duygusallaştırabilir. 

Başak Burcu Özellikleri, Başak Burcu Kadını, Başak Burcu Erkeği

Başak Burcunun özelliklerini öğrenmek için üsteki linkleri tıklayınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumu: 13 Kasım 2019

Öğleden sonraki zamanlarda hukuksal ya da akademik süreçlerinle ilgili konulara odaklanabilirsin. Hareketli enerjilerin aktif olacağı bu alanda iletişimin yoğun akacağı gözüküyor. Parasal konularda mantıklı kararlar alıyorsun ve önemli girişimlerde bulunabilirsin. Risk alabilirsin. Merkür Retro olduğu için adımlarını sağlam atmaya özen göstermelisin. Değerlendirdiğin süreçleri ev halkıyla görüşmeyi, onlarında fikirlerini almayı ihmal etmesen iyi edersin.  

Terazi Burcu ÖzellikleriTerazi Burcu KadınıTerazi Burcu Erkeği

Terazi Burcunun özelliklerini öğrenmek için üsteki linkleri tıklayınız.

Akrep Burcu Günlük Yorumu: 13 Kasım 2019

Sabah saatlerinde Ay boşlukta olacağından seni rahatlatacak aktivitelerle geçirebilirsin. Günün geri kalanında ödemelerinle ilgili huzursuz enerjilerin ön planda olacağı gözüküyor. Genel anlamda hırslı bir günündesin. Öncesinde başlattığın ve bir türlü tamamlayamadığın işlerini halletmek için harekete geçiyorsun. Akşam saatlerinde araştırmacı tarafın su yüzüne çıkıyor. Aklına takılan bir konuyu derinlemesine araştırmadan gözüne uyku girmeyecek.

Akrep Burcu Özellikleri, Akrep Burcu KadınıAkrep burcu erkeği

Akrep Burcunun özelliklerini öğrenmek için üsteki linkleri tıklayınız.

Yay Burcu Günlük Yorumu: 13 Kasım 2019

İkili ilişkilerinde iletişiminin hayli aktif olacağı bir gün. Saat 11:46’ya kadar Ay boşlukta olacak dolayısıyla bu saate kadar kendini çok yormadan ilerleyebilirsin. Bilinçaltın ya da rüyalarınla ilgili merakını cezbeden bir konuda derinlemesine bir araştırma yapabilirsin. Gecenin ilerleyin saatlerinde yaratıcılığın ve hassasiyetin artıyor. Zihnini meşgul eden eski konular tekrar önüne gelebilir. 

Yay burcu Özellikleri, Yay Burcu KadınıYay Burcu Erkeği

Yay Burcunun özelliklerini öğrenmek için üsteki linkleri tıklayınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu: 13 Kasım 2019

Ay bugün saat 11:46’da İkizler burcuna geçiyor. Sağlığına özen göstermen gerekiyor. Ellerinle ilgili ya da sinirsel bazı rahatsızlıklar yaşayabilirsin. Girdiğin sosyal ortamlarda mantıklı konuşmaların ve ciddi tavırlarınla birilerinin ilgisini çekebilirsin. Hırslı ve risk almaya elverişli bir süreçtesin. Akşamın ilerleyen saatlerinde rahatlatıcı bir tavrın var.  

Oğlak Burcu ÖzellikleriOğalak Burcu KadınıOğlak Burcu Erkeği

Oğlak Burcunun özelliklerini öğrenmek için üsteki linkleri tıklayınız.

Kova Burcu Günlük Yorumu: 13 Kasım 2019

Duygularınızın esiri olmanıza hiç gerek yok kendinize biraz daha güvenin ve her şeyin üstesinden geleceğinize inanın. Hayatım boyunca zaten kaybettim dediğiniz zamanlarda her daim önümüze fırsat çıktı ve şimdi olduğu gibi de önümüze bir çok fırsat çıkacak ve bunları değerlendirmeye bildiğinizde her şeyin daha da iyi olduğunu göreceksiniz. İş hayatınızda atılacağınız bazı projeler var bu projelerin bazıları zaman kaybı bazıları ise size iyi yerlere götürecek ve güzel doğru seçimler yapmalısınız. Sosyal çevrenizle ilgili konulara odaklanmak yerine kendi hedeflerinize odaklanın ve kendi hedefleriniz doğrultusunda ilerleyin, kendinize zaman ayırın, 

Kova Burcu ÖzellikleriKova Burcu KadınıKova Burcu Erkeği

Kova Burcunun özelliklerini öğrenmek için üsteki linkleri tıklayınız.

Balık Burcu Günlük Yorumu: 13 Kasım 2019

Günün ilk yarısında Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde kendini işine vermekte zorlanabilirsin. Sonrasında Ay İkizler burcuna geçiyor. Evini, haneni ilgilendiren konularda bilgi almak, vermek, iletişim halinde olmak gereken bir gün olabilir. Hukuksal süreçleri varsa dikkatli olmalısın. Başlattığın konunun peşini bırakmaya niyetin yok. Gece saatlerinde ilhamın artıyor. Sanatla uğraşıyorsan bu gece çalışmalar yapmak için en uygun zamanlar olabilir.

Balık Burcu Özellikleri, Kova Burcu Kadını, Kova Burcu Erkeği

Balık Burcunun özelliklerini öğrenmek için üsteki linkleri tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.