EÜAŞ 238 Daimi İşçi Alım İlanını Yayınladı

EÜAŞ 238 Daimi İşçi Alım İlanını Yayınladı

Elektrik Üretim AŞ Genel Müdürlüğünün duyurusuna göre, kurum daimi olarak 238 personel istihdam edecek. Detaylar yazımızda...

EÜAŞ'dan yapılan açıklamada "Şirketimiz taşra işyerlerimize 4857 saylı İş Kanununa tabi çalıştırılmak üzere 238 daimi işçi alımı yapılacaktır. Türkiye İş Kurumu Çankaya Hizmet Şube Müdürlüğünce yayınlanacak ilanda aranılan şartları taşıyan istekliler, son başvuru tarihine kadar Çalışma ve İş Kurumu Genel Müdürlüğü kanalıyla adaylık başvurusunda bulunabilirler." denildi.

13 Bölge Müdürlüğüne Alım Yapılacak

Alım yapılacak bölgeler; 18 Mart Çan Termik Santralı İşletme Müdürlüğü, Bursa Doğalgaz Kombine Çevrim Santralı İşletme Müdürlüğü, İstanbul Doğalgaz Santralları İşletme Müdürlüğü, Tekirdağ Doğalgaz Sant. İşl. Md., Adana ve Yöresi HES İşletme Müdürlüğü, Adana ve Yöresi HES İşl. Müd. (Sır HES), Demirköprü HES İşl. Md, Gökçekaya HES İşl. Md., Hirfanlı ve Yöresi HES İşl. Md, Karakaya HES İşl. Md., Kılıçkaya HES İşl. Md., Sarıyar Hasan Polatkan HES İşl. Md ve Doğu Karadeniz ve Yöresi İşl. Md. (Deriner HES)

2024-06-20-12h05-36.png

Alım yapılacak birimler, Makine Teknisyeni, Kimya Teknisyeni, Elektrik Teknisyeni ve Elektronik Teknisyeni...

Personelde aranan şartlardan bazıları ise, Sağlık durumunun çok tehlikeli işlerde çalışmaya elverişli olması, 18 yaşını tamamlamış olması ve en fazla 35 yaşında ( 36 yaşından gün almamış) olması gerekmektedir.

Not: Başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle açık iş sayısının 4 katı aday, öncelik hakkına sahip olarak başvuranlar arasından da açık iş sayısının 4 katı aday sözlü mülakat sınavına girmek üzere noter huzurunda yapılacak kura ile belirlenecektir. Adaylar istemeleri halinde kura çekimini izleyebilir. Kura çekimi tarih, saat ve yeri ile sözlü sınav gün, saat, yeri ve sınava katılmaya hak kazanan adayların isimleri Şirketimiz web sayfası olan www.euas.gov.tr adresinin duyurular bölümünde ilan edilecektir. Bu duyurular tebliğ mahiyetinde kabul edilir ve ilgililerin adresine posta yoluyla ayrıca tebligat yapılmaz

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.