Emeklilerin Yıllardır Beklediği 875 TL Ödeme Müjdesi Geldi! Kimler 875 TL Destekten Yararlanabilecek?

Emeklilerin Yıllardır Beklediği 875 TL Ödeme Müjdesi Geldi! Kimler 875 TL Destekten Yararlanabilecek?

Emekli maaş promosyonlarında ekim ayı içinde yepyeni kampanyalar düzenlenmeye başladı. Şubat ve Mart döneminde banka müşterileri promosyon ödemelerini almışken henüz emeklilik maaş promosyonu almayan vatandaşlar için promosyon ücretleri güncellendi. Bankalar promosyon için kıyasıya rekabet ediyor. İşte bankaların promosyon miktarları…

Bankaların promosyon yarışı giderek kızışıyor. Emeklilere banka promosyonu 2020 yılında yükselirken yeni rakamların belli olmasının ardından daha fazla promosyon almak mümkün hale geliyor. Emeklilere en çok promosyon veren banka hangisi vatandaşlar bu soruya cevap arıyor. Peki, hangi bankada ne kadar emekli promosyonu alabilmek mümkün? TEB, Ziraat Bankası, Halk Bank, Denizbank, QNB Finansbank gibi kamu ve özel bankaların promosyon miktarları ne? Promosyon miktarları ile ilgili son dakika haber ve gelişmeleri…

SSK, SGK ve Bağ-Kur emeklileri için ek ödemeler ve yan ödemeler giderek çoğalıyor. Bilindiği gibi emekli vatandaşlar için bankalar ücret promosyonu ödüyorlar. Bu ödeme için en alt hudut Şubat ayında gerçekleşirken birçok banka kendi özel kampanyasını uygulayarak daha fazla emekliye kendi müşterisi olmak için ikna etmeye çalışıyor. Emekli maaşı alan emekliler kendini bir banka seçip ödenek almaya hak kazanıyorlar. Emekli kişinin kendi seçtiği bankada 3 yıl maaş olacağına dair imzalamış olduğu taahhüt vermesi bu konuda yeterli olacaktır. Taahhüt süresi dolan emekliler ise yeniden banka seçimi yapıp 3 yıl daha taahhüt oluşturabiliyorlar veya arzu ederlerse aynı bankadan maaşlarını almayı sürdürebiliyorlar.

Türkiye Ekonomi Bankası Emeklilere 1200 TL Promosyon Veriyor

Pek çok emekliye maaş promosyonu ödemesi bu yıl içinde farklı aylarda gerçekleştirildi. Bu ödeme tutarında en alt sınır şubat ayında belirlenmişti. ancak pek çok banka alt sınırla kalmayıp kendi promosyon miktarlarını güncelledi ve rekabet bankalar arasında bir hayli arttı. Emeklilerin kendi bankasıyla çalışmasını isteyen bankalar bu konuda cömert promosyon teklifleri hazırladılar. İşte Türkiye Ekonomi Bankası'nın promosyon miktarı ve emeklilere sağlayacak olduğu avantajlar…

TEB maaş promosyonu almak isteyen emeklilere banka ile sözleşme imzalamaları karşılığında promosyon imkanı sağlıyor. Emekli maaşını 3 yıl boyunca bu bankadan alacağını taahhüt eden emekliye maaş tutarına göre promosyon ödemesi veriliyor. 1200 TL'ye Varan promosyon kampanyaları devam ediyor 23.09.2020 tarihi itibari ile yeni emekli maaş müşterilerine kapsayan promosyon kampanyası kampanya dönemi içinde 36 aylık tabloda belirtilen promosyon ödemeleri yapılacak.

Nakit promosyon olarak belirtilmiş tutarlar müşterilerin emekli maaşını bu bankaya taşıyarak 36 ay boyunca da bankadan maaş almayı taahhüt etmelerine karşılık ödenecek tutardır. Ayrıca promosyon miktarı da oluşturulmuştur. 3 yıllık taahhüt süresi boyunca bankaya en az 2 otomatik fatura talimatı bulundurmaları durumunda banka promosyon tutarlarını değiştirmektedir.

 • 0 ile 1499 TL maaş alan emekli 500 TL promosyon alıyor. 300 TL ek promosyon ile toplam 800 TL promosyon almış oluyor.
 • 1500 TL 2499 TL arasında maaş alan emekliler 625 TL promosyon ve 375 TL de ek promosyon alarak 1000 TL promosyon alma imkanı elde ediyorlar.
 • 2500 TL üzerinde maaş alan vatandaşlar ise 750 TL promosyon alabiliyor. 450 TL ek promosyon alarak 1200 TL toplam promosyon kazanç elde etmiş oluyor.

Kampanya döneminde sağlanan ek promosyon yeni verilen 36 aylık emekli taahhütnamesi ve 2 otomatik ödeme talimatı karşılığında sağlanmaktadır. Ürün veya taahhütlerden herhangi birinin iptali sonrası bankada var olan ek promosyonların müşterilerinden duruma göre iade talebi de bulunulacaktır. Kampanya döneminde sağlanan ek promosyonlar emekli maaşını bankaya taşıyan müşteriler için geçerli olmaktadır. Türkiye Ekonomi Bankası emekli maaşı alan müşterilerine 36 aylık süre için yenilerek kampanya döneminde verilen ek promosyon tutarı ile promosyon alma hakkı elde edebilirler.

Türkiye Ekonomi Bankası emekli dünyasının avantajından yararlanmak isteyenlere 1200 TL'ye varan promosyon fırsatını kaçırmamak için şubelere ve Online olarak iletişime davet ediyor. Taahhütnamenizi de dijital olarak onaylatabilir, nakit promosyonlardan yararlanmak için bağlı olduğunuz bankadan maaşlarınızı bankamıza taşıyabilirsiniz şeklinde bilgi verilmektedir.

TEB Promosyon Başvuru Şartları

Türkiye Ekonomi Bankası'ndan promosyon ödemesinden yararlanmak isteyen müşterilere herhangi bir şubeden başvurularını yapabilmeleri durumunda promosyon ödemesi verilmektedir. Promosyon ödemesine ek olarak promosyon almak için en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı verilmesi isteniyor. Emekli maaşını alan her emekli kendine bir banka seçerek promosyon ödemesi kazanabilir. Emekli kişi kendi seçtiği bankada 3 yıl kalacağını taahhüt ettiği takdirde bu ödemeden yararlanabilmektedir. Promosyon ödemesi 2017 yılının şubat ayı itibariyle başlatılmıştı ve 3 yıllık taahhüt yapan vatandaşların 2020 yılının 2 ayında II. dönem ödemelerini alması gerekiyordu. 3 yılını dolduktan sonra ikinci ödemeyi alacak olan emekliler şubat ayı itibariyle ikinci dönem için promosyon ödemelerini almaya başladılar.

Herhangi bir kredi kullanımında bulunmadıysanız kalan süre için iade edilmesi gereken promosyonu ödeyerek bankanızdan ayrılma imkanımız bulunmaktadır. Taahhüt süresi dolan müşteriler başvuru yapmaları halinde maaş bankalarını değiştirebilirler. Ayrıca banka seçimi artık e-devlet sistemi üzerinden de gerçekleştirilmektedir.

Emekli maaşları 1500 TL ve 2.500 TL olan vatandaşlara 625 TL promosyon verilirken 2500 TL'yi aşan emeklilere ise 750 TL'ye kadar promosyon ödemesi verilmektedir. Yeni emekli olanlar için ise promosyon alabilmeleri için başvuru yapmaları gerekir. Maaşları belirlenir belirlenmez en avantajlı bankaya taahhüt oluşturarak ödeme alabilmeleri mümkün olur.

İş Bankası Ne Kadar Promosyon Ödemesi Yapıyor?

İş Bankası'nın emekliye promosyon ödemesi için 2020 yılı ödemeleri şu şekilde belirlenmiştir.

 • Emekli maaşı 1500 TL altında olan vatandaşlara 750 TL
 • Emekli maaşı 1500 TL ile 2500 TL arasında olan emeklilere 875 TL
 • Emekli maaşı 2500 TL’nin üzerinde olanlara 1000 TL promosyon ödemesi yapılacağı duyuruldu.

Garanti Bankası Emekli Promosyonları Ne Kadar?

Garanti Bankasının emekli vatandaşlara sağlamış olduğu pek çok avantaj bulunuyor. Bu avantajlardan biri de özel ihtiyaç kredisi paketinin faiz oranıdır. Yüzde 1.24 olarak uygulanan bu oran Garanti Bankası emeklilik maaş promosyonu emekliye avantaj sağlamaktadır.

 • 1500 TL altında maaş alan emeklilere 800 TL
 • 1.500 TL ile 2500 TL arasında maaş alan emeklilere 1000 TL
 • 2.500 TL ve üzerinde maaş alan emekliye ise 1200 TL promosyon ödemesi yapılıyor.

Ziraat Bankası Emekli Promosyonu Kaç TL'dir?

Emeklilerin en çok merak ettiği konular arasında ilk sırada olan promosyon ödemeleri miktarı güncellendi. Ziraat Bankası 1500 TL altında maaş alan müşterilerine 500 TL promosyon ödüyor. 1.500 TL ve 2500 TL arasında maaş alanlara ise 625 TL promosyon ödemesi veriyor. Emeklilerin en çok tercih ettiği bankalar arasında ilk sırada yer alan Ziraat Bankası emekli maaş promosyonu olarak maaşa göre ödeme yapıyor.

 • 1500 TL’nin altında maaş alan emeklilere 500 TL promosyon ödemesi yaparken
 • 1500 ile 2500 TL arasında emekli maaş alanlara 625 TL
 • 2.500 TL ve üzerinde maaş alan müşterilerine ise 875 TL promosyon ödemesi yapmaktadır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum