1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Billboard Baskı ve Mesh Baskı İşlerinde Uygun Dijital Baskı Fiyatları
Billboard Baskı ve Mesh Baskı İşlerinde Uygun Dijital Baskı Fiyatları

Billboard Baskı ve Mesh Baskı İşlerinde Uygun Dijital Baskı Fiyatları

Özellikle 1990 yılından sonra billboard kavramı yeni bir reklam alanı olarak bilinmeye ve kullanılmaya başladı.

A+A-

Billboard Baskı

Billboard baskı özellikle 1990 yılından sonra billboard kavramı yeni bir reklam alanı olarak bilinmeye ve kullanılmaya başladı. Açık hava alanları üzerinde kurulan ve belli bir kiralama bedeli ile kullanılabilen billboardlar için afiş baskı tekniği kullanılarak reklam çalışmaları yapılır. Billboard baskı adı ile de bilinen bu baskı sayesinde çok geniş kitlelere rahat bir biçimde ulaşabilir, tanıtım yada ürününüzün çok fazla kişi tarafından dikkate alınır yapıya gelmesini sağlayabilirsiniz. Klasik olarak ifade edilebilen bir billboard baskı boyutu 350 x 200 cm civarındadır ve yapısı nedeniyle asıldığı billboard üzerinde, iyi yapılacak bir tasarımla dikkat çekmemesi mümkün değildir.

Mesh Baskı

Dış mekanlar için tercih edebileceğiniz bir diğer dijital baskı ise mesh baskı olarak bilinir ve aslında bu baskılar, vinil ve branda malzemenin delikli olanı için kullanılan bir isimdir. Üzerindeki delikler; rüzgara karşı dış mekanlarda dayanıklılığı artırır, ışık geçirgenliğini sağlar, dışarının görünmesine olanak verir. Özellikle bina cephelerinde, tadilat yapılan cephelerde koruma görevi yerine getirdiği gibi mesh baskı ile reklam amaçlı kullanım da sağlanmış olur. Gözü yormayan ve bütünlüğü olan bir dijital baskı sayesinde mesh baskı çalışması gerçekleştirilirse, dış cephe alanlarında bina boyu kadar yüksek ebatlarda etkili reklam çalışması yapılabilir.

Dijital Baskı Fiyatları

Mesh yada billboard dijital baskı fiyatları belirlenirken elbette boyut büyük önem taşır ve buna göre bir maliyet ortaya çıkar. Ancak uzman ellerden çıkarılacak olan ve tasarım bütünlüğü ile dikkat çekici olan bir reklamda dijital baskı fiyatları sizi korkutmamalı ve geri dönüşünü hesaba katmalısınız. Açık alanda uzaktan bakıldığında dahi bir bütünlüğü olan ve tasarımı ile hemen dikkat çekebilen dijital baskı çalışmaları için maliyeti ikinci plana atmalısınız. Hele uzmanlığını kanıtlamış ve referanslar ı olan firmalarla yapılacak çalışmalarda dijital baskı fiyatlarında uygun fiyat için iyi araştırma yapmalısınız. Uygulaması zor olan yada görsel ile yazı boyutlarının iyi ayarlanmadığı ve dikkat çekmeyen çalışmalara para ödemekten kaçınmalısınız.

Hızlı İletişim için:

  • www.cemrereklam.net
  • Gsm: 0532 059 20 20
  • Tel:   0212 630 20 20

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.