Akbak’tan Büyük Kampanya! Sıfır Faizle 50 Bin Lira Kredi Desteği! Hemen Başvurun Fırsatı Kaçırmayın

Akbak’tan Büyük Kampanya! Sıfır Faizle 50 Bin Lira Kredi Desteği! Hemen Başvurun Fırsatı Kaçırmayın

Yüz binlerce kişi işsiz kaldı ve pek çok kişide işyerini kapatmak zorunda bırakıldı. Bu durumda ekonomik problemler de baş göstermeye başladı. Buna rağmen ülkede devlet ve bazı bankalar tarafından verilen desteklerle vatandaşların daha iyi bir yaşam sürebilmesi hedefleniyor. İşte Akbank'tan verilen kredi ile ilgili detaylar…

Milyonlarca vatandaş özellikle covid-19 döneminde ciddi olarak sıkıntı yaşamaya başladı. Haziran ayından bu yana ortaya çıkan yeni vakalarla birlikte insan hayatı konusunda pek çok önlem alındı. Önlemler öyle bir boyuta getirildi ki pek çok vatandaş işe gidemedi ve birçok vatandaşlar işyerini kapatmak zorunda kaldı. Akbank mucizevi bir kredi kampanyası başlatarak vatandaşların rahat bir nefes alabilmesini sağladı. En temel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri açık bir şekilde görülebiliyor. İşte bankanın kredi müjdesine dair son dakika haberleri…

Akbank'tan 6 aylık son dönem içerisinde işsiz kalmış olan vatandaşlara bu kredi paketinden yararlanma ve ödemeleri en az 6 ay daha erteleyebilme fırsatı sunuluyor. İşte Akbank'tan verilen kredi kampanyası detayları ve konuya ilişkin gelişmeler...

Milyonlarca vatandaş uygun kredi kampanyalarından yararlanmak için araştırma yapıyor. Hem ekonomik hem de sağlık açısından ciddi sıkıntıların yaşandığı şu dönemde Akbank müşterilerine temel ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri amacıyla kredi desteği sağlıyor. Dijital kanal yolu ile değil yalnızca banka aracılığı ile yapılacak başvurularla vatandaşların krediden yararlanabilmesi mümkün oluyor. Akbank müşterisi oldukları tespit edilen vatandaşlar bu kredi kampanyalarından anında yararlanabilirsiniz.

Akbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank vatandaşlara sağlamış olduğu ideal kredi faiz oranları ile kredi olanağını sürdürüyor. Akbank'a başvuru yaparken sağlamanız gereken 5 adet evrak bulunuyor. Vatandaşların başvuru sırasında oluşturacağı belgelerin en az dördü tamamlanmış olmalıdır. Ancak herhangi bir eksik evrak sebebiyle krediniz de gecikme yaşamak istemiyorsanız bu durumda yapmanız gereken talep edilen evrakların tamamını oluşturmak olacaktır. Başta Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık belgeniz ihtiyaç kredisi çekmek için yeterli de olabilir. Bankaya giden müşterilerin Akbank ihtiyaç kredisi paket detayları için asgari ücretle çalışıyor olmaları ve covid-19 salgını öncesinde işsiz kalmış olanların başvuru yapması gerekiyor. Aksi takdirde herhangi bir şekilde kredi kullandırma imkanı bulunmuyor.

Akbank Kredi Detayları

Akbank sıfır faizli kredi olarak vermiş olduğu kredi desteği ile büyük bir beğeni topluyor. Ancak bu krediden yararlanmak için 5 şartı tamamlamış olmanız gerekiyor.

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı
 • En az 6 aydır işsiz olmak
 • Asgari ücretli çalışan olmak
 • Fakirlik testinden geçirildikten sonra kredi için uygun olmak
 • Daha önce sicilinde sorunu bulunmamak şartları ile kredi desteği veriliyor.
 • Kişinin üzerine en az elektrik, su veya doğalgaz aboneliği bulunması da aranan şartlar arasındadır.

Bu 5 şartı yerine getirmiş kişiler sıfır faizli ihtiyaç kredisini rahatlıkla kullanabilirler. 20 gün içerisinde kredi başvurusu evraklarında eksik olan vatandaşların kredi talebi otomatik olarak silinir.

Başvuru İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Başvuru evrakları şu şekilde talep edilebiliyor;

 • Maaş bordrosu
 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık kimlik belgesi
 • Fakirlik testi belgesi
 • Çalışılmıyor ise işsizlik belgesi
 • Elektrik, su veya doğalgaz faturalarından en az 1 tanesi gerekiyor.

Akbank tarafından sağlanan sıfır faizli ihtiyaç kredisi desteği tüm detayları yukarıda yer almaktadır. Başvuru yapacak vatandaşların bu 5 şartı yerine getirmeleri halinde başvuru ekranına ibraz etmesi gerekiyor. Akbank sıfır faizli ihtiyaç kredisi sadece şubelerden yapılmaktadır. Bu konuda vatandaşların tek tek uyarılması ve başvuru evraklarını belirtmesi gerekir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.